O nás - La Muerte Bar

Přejít na obsah


.
La Muerte cocktail&rum bar, to je unikátní hororový bar nedaleko centra Českých Budějovic. Jedinečný koncept s prvky filmového hororu, který jinde v Budějovicích nenajdete, Vás dostane svým provedením a dekoracemi vyráběnými na zakázku.

V naší nabídce naleznete širokou škálu míchaných nápojů, alkoholických i nealkoholických, které Vás zaujmou nejen názvem, ale samozřejmě i chutí. Většinu drinků si vymýšlíme sami, ale nechybí u nás i staré známé klasiky, které neodmyslitelně patří do každého koktejlového baru.  Na své si u nás přijdou i milovníci prémiových třtinových rumů. Můžete ochutnat například sedmiletý japonský rum, nebo prvotřídní Milionario XO, jehož výroba nepřesáhne ročně 6.000 lahví pro celý svět.

S výběrem rozlévaných i lahvových vín nám pomáhá přední českobudějovický sommelier, díky kterému, mimo jiné potěšíme chuťové pohárky nejednoho milovníka vína.  Zastavte se u nás na zajímavý drink, dobré víno, prémiový rum, nebo klidně jen na nejlepšího Budvarského kroužka široko daleko.
Těšíme se na Vaši návštěvu. Přijďte se bát.

Těšíme se na Vás. Team baru la Muerte"

Návrat na obsah